W czwartek 25 kwietnia zajęcia są odwołane z powodu akcji strajkowej. Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla niewielkiej grupy dzieci w godz. 7.30 - 11.00.

PODZIĘKOWANIE
My - nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 80 w Poznaniu - serdecznie dziękujemy Rodzicom naszych uczniów, którzy okazują nam zrozumienie i wsparcie w tych trudnych dla nas wszystkich chwilach. Przede wszystkim za dobre i mądre słowa, które podtrzymują nas na duchu.

Filmowy wtorek z „Dziećmi z Bullerbyn”

W miniony wtorek aula szkolna zamieniła się w salę kinową. Ku radości dzieci wyświetlony został film „Dzieci z Bullerbyn”. Dla uczniów klasy trzeciej projekcja filmu była podsumowaniem przeczytanej i omówionej już lektury. Dla klas drugich natomiast stanowiła zachętę do sięgnięcia po książkę i poznania kolejnych losów bohaterów.

Justyna Żukowska