UCZEŃ

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.

VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

Finały strefowe dziewcząt w koszykówce 3x3

W piątek 25 maja udaliśmy się na finały strefowe dziewcząt w koszykówce. Ponownie gościliśmy na boisku na osiedlu Rusa. Poziom rozgrywek na tym etapie znacznie wrósł ale dziewczynom w ogóle to nie przeszkadzało. Walczyły jak równy z równym (mimo, że były młodsze od pozostałych). Co prawda wygrały tylko jeden z trzech meczy, ale i tak wracały z turnieju zadowolone, ponieważ zostawiły serce na boisku, a przy tym dobrze się bawiły.

Zawodniczki: Amelia i Milena Kadzińska, Weronika Śmigiel.

Jakub Brzostowski