Informacje dla Rodziców uczniów, którzy od 1 września rozpoczną naukę w klasie I

1. Zaplanowane są dwie klasy pierwsze.
  2. Prośby dotyczące przydziału dzieci do klas można składać do 16 sierpnia 2021 roku w sekretariacie szkoły lub poprzez adres email: sp80poznan@gmail.com
  3. Podręczniki są bezpłatne dla uczniów.
  4. Jeżeli dziecko posiada opinię lub orzeczenie z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej, to proszę o dostarczenie dokumentu do sekretariatu szkoły.
  5. W dniu 26 sierpnia 2021roku o godz. 17.00 w auli szkoły odbędzie się zebranie organizacyjne dla rodziców dzieci, które od 1 września 2021 roku rozpoczną naukę w klasie pierwszej.
  6. Planując zakupy przed rozpoczęciem roku szkolnego proszę o uwzględnienie w nich, m.in.:
  • stroju na zajęcia wychowania fizycznego: biała koszulka, czarne lub granatowe spodenki, buty sportowe z jasną podeszwą;
  • stroju galowego na uroczystości szkolne: biała bluzka lub koszula oraz ciemna spódniczka lub spodnie.