Głosuj na projekt rejonowy
Boisko i plac zabaw przy SP80
5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

Pobierz pliki

PBO2020 - Jak głosować na nasz projekt?

1. Wejdź na stronę budzet.um.poznan.pl/glosowanie

2. Przejdź do projektów z kategorii: rejonowe - 5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

3. Zaznacz projekt V.12 - Boisko i plac zabaw przy SP80 i przejdź do dołu strony i kliknij Oddaj swój głos

4. Wypełnij dane i jeszcze raz kliknij Oddaj swój głos

Jasełka uczniowie klasy 3a oraz kółka biblijnego

Od 20 grudnia do 22 grudnia w naszej szkole oglądaliśmy przepiękne jasełka przygotowane przez uczniów klasy IIIa i kółka biblijne. Nastrojowy spektakl, scenografia i kolędy wprowadziły nas w magię świąt Bożego Narodzenia. Mali aktorzy przenieśli nas do Betlejem sprzed 2000 lat, ukazali obrazy, które wzruszają ludzi do dzisiaj - był maleńki Jezus, Maria, Józef, pasterze, aniołowie i  trzej królowie.

Bożonarodzeniowemu przedstawieniu  tradycyjnie towarzyszyło szersze przesłanie. Widowisko, w którym nie zabrakło elementów współczesnych. A opowiadało jak współczesny człowiek poszukuje istoty świąt Bożego Narodzenia. Na drodze spotyka wiele rzeczy, które oddalają go od celu, udaje mu się jednak dotrzeć do prawdy znajdującej się w ubogim żłóbku przy nowo narodzonym Chrystusie.

Życzymy wszystkim Uczniom,

Rodzicom oraz Przyjaciołom naszej szkoły

niezapomnianych Świąt Bożego Narodzenia

wypełnionych tym, co w życiu najcenniejsze

- pięknymi chwilami w atmosferze miłości,

rodzinnego ciepła, radości i życzliwości.

Zdjęcia można znależć tutaj.