SZKOŁA
UCZEŃ
RODZICE
Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

Jasełka uczniowie klasy 3a oraz kółka biblijnego

 

                Od 20 grudnia do 22 grudnia w naszej szkole oglądaliśmy przepiękne jasełka przygotowane przez uczniów klasy IIIa i kółka biblijne. Nastrojowy spektakl, scenografia i kolędy wprowadziły nas w magię świąt Bożego Narodzenia. Mali aktorzy przenieśli nas do Betlejem sprzed 2000 lat, ukazali obrazy, które wzruszają ludzi do dzisiaj - był maleńki Jezus, Maria, Józef, pasterze, aniołowie i  trzej królowie.

               Bożonarodzeniowemu przedstawieniu  tradycyjnie towarzyszyło szersze przesłanie. Widowisko, w którym nie zabrakło elementów współczesnych. A opowiadało jak współczesny człowiek poszukuje istoty świąt Bożego Narodzenia. Na drodze spotyka wiele rzeczy, które oddalają go od celu, udaje mu się jednak dotrzeć do prawdy znajdującej się w ubogim żłóbku przy nowo narodzonym Chrystusie.

 

Życzymy wszystkim Uczniom,

Rodzicom oraz Przyjaciołom naszej szkoły

niezapomnianych Świąt Bożego Narodzenia

wypełnionych tym, co w życiu najcenniejsze 

- pięknymi chwilami w atmosferze miłości,

rodzinnego ciepła, radości i życzliwości. 
Zdjęcia można znależć tutaj.