Głosuj na projekt rejonowy
Boisko i plac zabaw przy SP80
5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

Pobierz pliki

PBO2020 - Jak głosować na nasz projekt?

1. Wejdź na stronę budzet.um.poznan.pl/glosowanie

2. Przejdź do projektów z kategorii: rejonowe - 5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

3. Zaznacz projekt V.12 - Boisko i plac zabaw przy SP80 i przejdź do dołu strony i kliknij Oddaj swój głos

4. Wypełnij dane i jeszcze raz kliknij Oddaj swój głos

Julia Świątek mistrzynią świata!

Mistrzostwa Świata w World Dance Championship  WADF Liberec 2018 odbywały się w dniach 18 - 24.11.2018 r.
W mistrzostwach brało udział ponad 9,5 tys. tancerzy z ponad dwudziestu krajów w najróżniejszych kategoriach tańca. W niedzielę 18 listopada startowali zawodnicy w tańcu Urban Street Dance ( hip-hop ).
Julia Światek uczennica klasy 6B - wraz ze swoją drużyną FRX ze Szkoły Tańca SRT KONTRAST w kategorii Junior Showcases (formacje powyżej 16 osób) zdobyła 1 MIEJSCE
Do zawodów tych drużyna przygotowywała się pod okiem trenerów: Katarzyny Markiewicz i Mateusza Markiewicza cały rok uczestnicząc w treningach tańca, akrobatyki, dodatkowych warsztatach tańca, obozie i zawodach rangi Mistrzostw Polski. W drodze do Mistrzostw Świata w czerwcu 2018 r. formacja zdobyła Mistrzostwo Europy.

W imieniu Dyrekcji Szkoły, nauczycieli i uczniów składamy Julii serdeczne gratulacje.

Małgorzata Piątek