Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

Julia Świątek mistrzynią świata!

Mistrzostwa Świata w World Dance Championship  WADF Liberec 2018 odbywały się w dniach 18 - 24.11.2018 r.
W mistrzostwach brało udział ponad 9,5 tys. tancerzy z ponad dwudziestu krajów w najróżniejszych kategoriach tańca. W niedzielę 18 listopada startowali zawodnicy w tańcu Urban Street Dance ( hip-hop ).
Julia Światek uczennica klasy 6B - wraz ze swoją drużyną FRX ze Szkoły Tańca SRT KONTRAST w kategorii Junior Showcases (formacje powyżej 16 osób) zdobyła 1 MIEJSCE
Do zawodów tych drużyna przygotowywała się pod okiem trenerów: Katarzyny Markiewicz i Mateusza Markiewicza cały rok uczestnicząc w treningach tańca, akrobatyki, dodatkowych warsztatach tańca, obozie i zawodach rangi Mistrzostw Polski. W drodze do Mistrzostw Świata w czerwcu 2018 r. formacja zdobyła Mistrzostwo Europy.

W imieniu Dyrekcji Szkoły, nauczycieli i uczniów składamy Julii serdeczne gratulacje.


Małgorzata Piątek