Julia Świątek mistrzynią świata!

Mistrzostwa Świata w World Dance Championship  WADF Liberec 2018 odbywały się w dniach 18 - 24.11.2018 r.
W mistrzostwach brało udział ponad 9,5 tys. tancerzy z ponad dwudziestu krajów w najróżniejszych kategoriach tańca. W niedzielę 18 listopada startowali zawodnicy w tańcu Urban Street Dance ( hip-hop ).
Julia Światek uczennica klasy 6B - wraz ze swoją drużyną FRX ze Szkoły Tańca SRT KONTRAST w kategorii Junior Showcases (formacje powyżej 16 osób) zdobyła 1 MIEJSCE
Do zawodów tych drużyna przygotowywała się pod okiem trenerów: Katarzyny Markiewicz i Mateusza Markiewicza cały rok uczestnicząc w treningach tańca, akrobatyki, dodatkowych warsztatach tańca, obozie i zawodach rangi Mistrzostw Polski. W drodze do Mistrzostw Świata w czerwcu 2018 r. formacja zdobyła Mistrzostwo Europy.

W imieniu Dyrekcji Szkoły, nauczycieli i uczniów składamy Julii serdeczne gratulacje.

Małgorzata Piątek