Kartki świąteczne dla dzieci z Domu Dziecka nr 2

Podczas Rekolekcji Wielkopostnych Wolontariusze rozpoczęli swoją pierwszą wspólną akcję tworzenia kartek świątecznych dla dzieci z Domu Dziecka nr 2 w Poznaniu. Wszystkim przyświecał dobry nastrój i niesamowita atmosfera pełna ciepła. Mogliśmy podczas wspólnych rozmów bliżej się poznać i posłuchać muzyki.
Dowiedzieliśmy się, że są w naszym gronie dziewczyny trenujące piłkę nożną, tancerki, koleżanka która ćwiczy akrobatykę i dwie niesamowicie uzdolnione plastycznie uczennice. Kto wie może kiedyś będzie o tych wspaniałych uczniach głośno...Życzę im tego z całego serca!

Anna Szymczak