Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

Kiermasz Bożonarodzeniowy

 

Kiermasz Bożonarodzeniowy odbędzie się w poniedziałek 18 grudnia 2017 w godzinach 17:00-19:00.

 

Prosimy każdą klasę o przygotowanie świątecznych stoisk oraz rękodzieł, które będą sprzedawane na stoiskach. Pieniądze zebrane zasilą Fundusz Rady Rodziców SP80, który jest przeznaczony na różnego rodzaju przedmioty, sprzęty, nagrody oraz inne wydatki wykorzystywane przez uczniów naszej szkoły.

Rada Rodziców SP80