Kiermasz Świąteczny

W zimowy wieczór w poniedziałek 18 grudnia 2017 r. w naszej szkole zapanowała gorąca atmosfera Kiermaszu Świątecznego. Na każdym piętrze panował gwar jak na prawdziwym jarmarku świątecznym. Stoiska pełne były kolorowych rękodzieł, pachnących słodkości, popcornu i innych łakoci. Pomiędzy stoiskami mogliśmy podziwiać roboty. Każda klasa miała coś od siebie do zaproponowania.  A w tle chodziła szacowna komisja i podziwiała wszystkie pięknie udekorowane choinki w ramach Festiwalu Choinek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie rękodzieł, stoisk oraz pomoc przy obsłudze tych stoisk, oraz tych wszystkich którzy przyczynili się do przygotowania pięknie ubranych choinek.

Spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz nadziei na Nowy Rok 2018.

Rada Rodziców przy SP80