Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

Kiermasz Świąteczny

        W zimowy wieczór w poniedziałek 18 grudnia 2017 r. w naszej szkole zapanowała gorąca atmosfera Kiermaszu Świątecznego. Na każdym piętrze panował gwar jak na prawdziwym jarmarku świątecznym. Stoiska pełne były kolorowych rękodzieł, pachnących słodkości, popcornu i innych łakoci. Pomiędzy stoiskami mogliśmy podziwiać roboty. Każda klasa miała coś od siebie do zaproponowania.  A w tle chodziła szacowna komisja i podziwiała wszystkie pięknie udekorowane choinki w ramach Festiwalu Choinek.  

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie rękodzieł, stoisk oraz pomoc przy obsłudze tych stoisk, oraz tych wszystkich którzy przyczynili się do przygotowania pięknie ubranych choinek.

Spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz nadziei na Nowy Rok 2018.

Rada Rodziców przy SP80