Galeria portetów mam wykonanych przez uczniów znajduje się w zakładce GALERIA
Poznań, dnia 19 maja 2020 r. 
Szanowni Rodzice,

przekazuję Państwu dokumenty, z którymi należy zapoznać się przed podjęciem decyzji o powrocie dziecka do szkoły na zajęcia opiekuńczo- wychowawcze, w trakcie trwania pandemii COVID-19:

1.PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA NA TERENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 80 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W OKRESIE PANDEMII COVID-19
2. OŚWIADCZENIA RODZICÓW
3. ANKIETA

Po zapoznaniu się z treścią dokumentów proszę o przesłanie zwrotne na adres poczty szkoły sp80poznan@gmail.com skanu ankiety i podpisanych oświadczeń (w tytule prosimy wpisać ŚWIETLICA) lub przygotowane dokumenty, w zaklejonej opisanej hasłem ŚWIETLICA kopercie proszę o wrzucenie do skrzynki na korespondencję w przedsionku szkoły.
Prosimy o przesłanie odpowiedzi do 25 maja 2020r
Dyrektor szkoły po weryfikacji ankiet i w porozumieniu z organem prowadzącym przekaże informację (telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem dziennika elektronicznego) o decyzji dotyczącej przyjęcia dziecka na zajęcia opiekuńczo – wychowawcze w szkole w czasie reżimu sanitarnego. 
Jednocześnie informuję, że w przypadku podjęcia przez Państwa decyzji o posłaniu dziecka na zajęcia w szkole w terminie późniejszym niż 1 czerwca, należy o tym fakcie poinformować Dyrektora Szkoły na 3 dni przed planowaną datą powrotu dziecka do placówki. Wraz z tą informacją należy przesłać skany ankiety oraz podpisane oświadczenia (w tytule prosimy wpisać ŚWIETLICA) lub wrzucić do skrzynki na korespondencję w przedsionku szkoły. 

Z poważaniem
Aldona Rożnowska
Dyrektor szkoły

Kiermasz Świąteczny

        W zimowy wieczór w poniedziałek 18 grudnia 2017 r. w naszej szkole zapanowała gorąca atmosfera Kiermaszu Świątecznego. Na każdym piętrze panował gwar jak na prawdziwym jarmarku świątecznym. Stoiska pełne były kolorowych rękodzieł, pachnących słodkości, popcornu i innych łakoci. Pomiędzy stoiskami mogliśmy podziwiać roboty. Każda klasa miała coś od siebie do zaproponowania.  A w tle chodziła szacowna komisja i podziwiała wszystkie pięknie udekorowane choinki w ramach Festiwalu Choinek.  

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie rękodzieł, stoisk oraz pomoc przy obsłudze tych stoisk, oraz tych wszystkich którzy przyczynili się do przygotowania pięknie ubranych choinek.

Spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz nadziei na Nowy Rok 2018.

Rada Rodziców przy SP80