UCZEŃ

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.

VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

Klasa 3a na warsztatach naukowych

Wybuchy, ciekawe doświadczenia, niespotykane zjawiska, widowiskowe ćwiczenia.... To wszystko przeżyliśmy dzisiaj podczas warsztatów „Młody naukowiec".

Centrum Edukacji Heweliusz zagwarantowało dzieciom sporą dawkę radości i zabawy, a przede wszystkim wiedzy, przekazanej w niebanalny sposób.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć. Wszystkie zdjęcia do obejrzenia w Galerii.

Justyna Żukowska