Klasa 7a w kręgielni

W ramach obchodów Dnia Dziecka klasa 7a udała się na kręgielnię. Uczestnicy mieli okazję przekonać się, że bowling to nie tylko zabawa, ale również sport i świetna forma aktywnego spędzania czasu. Rywalizacja przebiegała na czterech torach. Wszyscy starali się uporać z ciężkimi kulami; niektórym ta sztuka udawała się bardzo dobrze. Siły rywalizujących wzmocniła pizza i owocowe napoje. Dzięki takiej formie zajęć sportowych uczniowie nie tylko doskonalili umiejętności sportowe w nowej dla niektórych dyscyplinie, ale również integrowali się, pięknie kibicując sobie nawzajem  i tym samym motywując do sportowego wysiłku. Trzy godziny wspólnej zabawy minęły bardzo szybko. Pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły , myśląc już o kolejnym spotkaniu na torze.

Joanna Biegańska

Uczniowie klasy 7a