Głosuj na projekt rejonowy
Boisko i plac zabaw przy SP80
5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

Pobierz pliki

PBO2020 - Jak głosować na nasz projekt?

1. Wejdź na stronę budzet.um.poznan.pl/glosowanie

2. Przejdź do projektów z kategorii: rejonowe - 5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

3. Zaznacz projekt V.12 - Boisko i plac zabaw przy SP80 i przejdź do dołu strony i kliknij Oddaj swój głos

4. Wypełnij dane i jeszcze raz kliknij Oddaj swój głos

Klasa 7a w kręgielni

W ramach obchodów Dnia Dziecka klasa 7a udała się na kręgielnię. Uczestnicy mieli okazję przekonać się, że bowling to nie tylko zabawa, ale również sport i świetna forma aktywnego spędzania czasu. Rywalizacja przebiegała na czterech torach. Wszyscy starali się uporać z ciężkimi kulami; niektórym ta sztuka udawała się bardzo dobrze. Siły rywalizujących wzmocniła pizza i owocowe napoje. Dzięki takiej formie zajęć sportowych uczniowie nie tylko doskonalili umiejętności sportowe w nowej dla niektórych dyscyplinie, ale również integrowali się, pięknie kibicując sobie nawzajem  i tym samym motywując do sportowego wysiłku. Trzy godziny wspólnej zabawy minęły bardzo szybko. Pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły , myśląc już o kolejnym spotkaniu na torze.

Joanna Biegańska

Uczniowie klasy 7a