Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

Klasa IV b w Salonie Muzycznym-Muzeum Feliksa Nowowiejskiego w Poznaniu

                   1 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Muzyki. Z tej okazji klasa IV b odwiedziła Willę wśród róż - Salon Muzyczny - Muzeum Feliksa Nowowiejskiego - muzeum poświęcone Feliksowi Nowowiejskiemu, zlokalizowane w Poznaniu, przy Alei Wielkopolskiej 11. Kompozytor po zakończeniu I wojny światowej osiadł na stałe w Poznaniu. Nasi uczniowie poznali historię życia i twórczości wspaniałego polskiego kompozytora. Oglądali wspaniałe pamiątki i wysłuchali pięknych utworów zagranych na żywo przy pięknym historycznym fortepianie. Pobyt w tym magicznym miejscu to zarówno lekcja wspaniałej polskiej historii,                        a jednocześnie lekcja muzyki klasycznej. Jedną z bardziej wzruszających chwil było wspólne odśpiewanie Roty.

                                                                             wychowawczyni klasy IV b

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.