Głosuj na projekt rejonowy
Boisko i plac zabaw przy SP80
5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

Pobierz pliki

PBO2020 - Jak głosować na nasz projekt?

1. Wejdź na stronę budzet.um.poznan.pl/glosowanie

2. Przejdź do projektów z kategorii: rejonowe - 5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

3. Zaznacz projekt V.12 - Boisko i plac zabaw przy SP80 i przejdź do dołu strony i kliknij Oddaj swój głos

4. Wypełnij dane i jeszcze raz kliknij Oddaj swój głos

Koncert profilaktyczny (1.10.2019)

Dnia 1 października obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Muzyki. Z tej okazji do naszej szkoły zawitali goście p. Marcin Rausz i p. Tomasz Olszewski – muzycy, absolwenci naszej szkoły. Dźwięki perkusji i gitary basowej w klimacie bluesa i rocka od razu poruszyły wymagającą publiczność. W koncercie wzięli udział uczniowie klas VII oraz uczniowie klasy VI A. Wydarzenie było również okazją do pogadanki na temat pozytywnego i chroniącego wpływu muzyki na życie młodych ludzi. Młodzież miała okazję aktywnie uczestniczyć w koncercie, grając na bębnie, werblu, czy gitarze basowej wraz z zaproszonymi gośćmi.

Agnieszka Klement-Wyleżyńska