UCZEŃ

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.

VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

KONIEC ROKU SZKOLNEGO

Nadszedł długo oczekiwany dzień uroczystego zakończenia roku szkolnego. Po całorocznej nauce uczniowie otrzymali wypłatę w postaci świadectw. Oceny na nich są współmierne z pozyskaną wiedzą i umiejętnościami. Bogatsi w nowe wiadomości i umiejętności rozpoczynają letni wypoczynek, by po nim ponownie podjąć uczniowskie wyzwania.

Dzieci z klasy 2A wyśpiewały i wyrecytowały swoją radość z nastania wakacji podczas uroczystości, która odbyła się w auli szk. Część artystyczna, którą przygotowały na tę okoliczność poprzedziły liczne próby. Mali aktorzy starannie przygotowali się do występu. Widownia na której zasiedli Rodzice mobilizowała do wysiłku. Pracowici drugoklasiści wprowadzili wszystkich obecnych widzów w wakacyjny klimat podróży i wypoczynku.

Wręczyli przygotowane upominki trzecioklasistom, którzy zakończyli 1-wszy etap nauki.

Rok szkolny 2017/2018 ,,zaliczony”.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANYCH WAKACJI !!!

Dorota Rydlewska