SZKOŁA
UCZEŃ
RODZICE
Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

KONIEC ROKU SZKOLNEGO


 

 

        Nadszedł długo oczekiwany dzień uroczystego zakończenia roku szkolnego. Po całorocznej nauce uczniowie otrzymali wypłatę w postaci świadectw. Oceny na nich są współmierne z pozyskaną wiedzą i umiejętnościami. Bogatsi w nowe wiadomości i umiejętności rozpoczynają letni wypoczynek, by po nim ponownie podjąć uczniowskie wyzwania.

   Dzieci z klasy 2A wyśpiewały i wyrecytowały swoją radość z nastania wakacji podczas uroczystości, która odbyła się w auli szk. Część artystyczna, którą przygotowały na tę okoliczność poprzedziły liczne próby. Mali aktorzy starannie przygotowali się do występu. Widownia na której zasiedli Rodzice mobilizowała do wysiłku. Pracowici drugoklasiści wprowadzili wszystkich obecnych widzów w wakacyjny klimat podróży i wypoczynku.

Wręczyli przygotowane upominki trzecioklasistom, którzy zakończyli 1-wszy etap nauki.

Rok szkolny 2017/2018 ,,zaliczony”.

 

ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANYCH WAKACJI !!!

 


                                                                                                   Dorota Rydlewska