UCZEŃ

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.

W DNIACH 24-28.06 W NASZEJ SZKOLE ORGANIZUJEMY PÓŁKOLONIE DLA UCZNIÓW Z KLAS I-III. ODPŁATNOŚĆ WYNOSI 100 ZŁ OD DZIECKA. RESZTĘ KWOTY DOPŁACA WYDZIAŁ OŚWIATY. WAŻNYM JEST FAKT, ŻE DZIECKO MOŻE BYĆ UCZNIEM INNEJ PLACÓWKI MIESZCZĄCEJ SIĘ NA TERENIE POZNANIA, RODZICE MUSZĄ PŁATNIKAMI PODATKU W MIEŚCIE POZNAŃ. DODATKOWE INFORMACJE MOŻNA UZYSKAĆ W SEKRETARIACIE SZKOŁY.

VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

Konkurs wokalny - 22.03.2019 r.

W najbliższy piątek odbędzie się w naszej szkole Konkurs Wokalny. Poniżej szczegółowy plan:
1. Konkurs odbędzie się w auli naszej szkoły o godz. 10.00
2. Od godz. 8:30 możliwe będą próby dźwięku dla osób chętnych
3. O 10:00 startuje kategoria I - klasy 1-4 (w tej kategorii mamy 17 osób z klas: 1a, 2b, 3a, 4a, 4b)
4. 11:30-11:55 obrady Jury dotyczące kategorii I
5. 12:00-13:00 - kategoria II - klasy 5-8 (uczniowie z klas: 5b, 6a, 6b, 7a, 7b, 8a - w sumie 11 osób)
6. 13:05-13:30 - obrady Jury dotyczące kategorii II
7. 13:30 - ogłoszenie wyników i powrót na zajęcia (jeśli uczniowie je mają).

Regulamin konkursu w zakładce Strefa konkursowa.
Paulina Szymańska