SZKOŁA
UCZEŃ
RODZICE
Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

Konkurs wokalny 2019

Dnia 22 marca 2019 roku odbył się w naszej szkole Wiosenny Konkurs Wokalny. Tematem konkursu były utwory z bajek i musicali. Z naszej szkoły zgłosiło się 29 uczniów z klas 1-8, którzy rewelacyjnie poradzili sobie na scenie. 
Jury w składzie: Paulina Szymańska, Julia Hybiak oraz Zbigniew Macudziński przyznali następujące nagrody: 
 
 
Kategoria I - klasy 1-4
Miejsce 1 - Nikodem Barełkowski 
Miejsce 2 - Celina Roszczenko
Miejsce 3 - Wiktoria Szumna, Michał Kalinowski 
Wyróżnienie - Stanisław Kalinowski 
 
 
Kategoria II - klasy  5-8
Miejsce 1 - Rozalia Ksiąg
Miejsce 2 - Magdalena Kamińska 
3 miejsca nie przyznano
Wyróżnienie - Amelia Stanicka
 
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu! ;)
Paulina Szymańska

 

Zdjęcia do obejrzenia w galerii.