SZKOŁA
UCZEŃ
RODZICE
Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

Konkurs z okazji dnia kota dla klas IV-VIII

Rok 2019 został ustanowiony przez Senat Rzeczypospolitej Polskiej Rokiem Matematyki.

Natomiast 17 lutego obchodzimy międzynarodowy dzień kota. Z tej okazji zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym:

"Ja i mój kot w świecie matematyki"

Zdjęcia można wysyłać na adres mailowy: julia.hybiak@onet.pl do dnia 15 lutego.
Najciekawsze prace zostaną nagrodzone a z wszystkich nadesłanych zdjęć utworzymy gazetkę. 

Zapraszamy do wspólnej zabawy!
Organizatorzy
Hybiak Julia
we współpracy z Samorządem Uczniowskim