UCZEŃ

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.

VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

Konkurs z okazji dnia kota dla klas IV-VIII

Rok 2019 został ustanowiony przez Senat Rzeczypospolitej Polskiej Rokiem Matematyki.

Natomiast 17 lutego obchodzimy międzynarodowy dzień kota. Z tej okazji zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym:

"Ja i mój kot w świecie matematyki"

Zdjęcia można wysyłać na adres mailowy: julia.hybiak@onet.pl do dnia 15 lutego.
Najciekawsze prace zostaną nagrodzone a z wszystkich nadesłanych zdjęć utworzymy gazetkę.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!
Hybiak Julia
we współpracy z Samorządem Uczniowskim