Głosuj na projekt rejonowy
Boisko i plac zabaw przy SP80
5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

Pobierz pliki

PBO2020 - Jak głosować na nasz projekt?

1. Wejdź na stronę budzet.um.poznan.pl/glosowanie

2. Przejdź do projektów z kategorii: rejonowe - 5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

3. Zaznacz projekt V.12 - Boisko i plac zabaw przy SP80 i przejdź do dołu strony i kliknij Oddaj swój głos

4. Wypełnij dane i jeszcze raz kliknij Oddaj swój głos

Laboratorium Szkoły Przyszłości

9 czerwca dzieci z oddziału przedszkolnego wybrały się na warsztaty do Laboratorium Szkoły Przyszłości, które mieści się przy ulicy Zwierzynieckiej. W ramach warsztatów dzieci poznały  podstawy programowania z grą ScottieGo i budowały krokodyle z klocków Lego WeDo, które później wprawiały w ruch.
            Dzieci w przerwie zajęć miały możliwość zabawy w inteligentnej piaskownicy i eksperymentowania w wirtualnej rzeczywistość.
Laboratorium to inicjatywa Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-sieciowego, którego celem jest pokazywanie jak nowoczesne technologie przydają się w edukacji. Więcej o Laboratorium na stronie http://edulab.pcss.pl/.

Bardzo serdecznie dziękujemy tacie Bianki za zorganizowanie wycieczki.

Dominika Kaczmarek

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.