Galeria portetów mam wykonanych przez uczniów znajduje się w zakładce GALERIA
Poznań, dnia 19 maja 2020 r.
Szanowni Rodzice,

przekazuję Państwu dokumenty, z którymi należy zapoznać się przed podjęciem decyzji o powrocie dziecka do szkoły na zajęcia opiekuńczo- wychowawcze, w trakcie trwania pandemii COVID-19:

1.PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA NA TERENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 80 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W OKRESIE PANDEMII COVID-19
2. OŚWIADCZENIA RODZICÓW
3. ANKIETA

Po zapoznaniu się z treścią dokumentów proszę o przesłanie zwrotne na adres poczty szkoły sp80poznan@gmail.com skanu ankiety i podpisanych oświadczeń (w tytule prosimy wpisać ŚWIETLICA) lub przygotowane dokumenty, w zaklejonej opisanej hasłem ŚWIETLICA kopercie proszę o wrzucenie do skrzynki na korespondencję w przedsionku szkoły.
Prosimy o przesłanie odpowiedzi do 25 maja 2020r
Dyrektor szkoły po weryfikacji ankiet i w porozumieniu z organem prowadzącym przekaże informację (telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem dziennika elektronicznego) o decyzji dotyczącej przyjęcia dziecka na zajęcia opiekuńczo – wychowawcze w szkole w czasie reżimu sanitarnego.
Jednocześnie informuję, że w przypadku podjęcia przez Państwa decyzji o posłaniu dziecka na zajęcia w szkole w terminie późniejszym niż 1 czerwca, należy o tym fakcie poinformować Dyrektora Szkoły na 3 dni przed planowaną datą powrotu dziecka do placówki. Wraz z tą informacją należy przesłać skany ankiety oraz podpisane oświadczenia (w tytule prosimy wpisać ŚWIETLICA) lub wrzucić do skrzynki na korespondencję w przedsionku szkoły.

Aldona Rożnowska

Laboratorium Szkoły Przyszłości

9 czerwca dzieci z oddziału przedszkolnego wybrały się na warsztaty do Laboratorium Szkoły Przyszłości, które mieści się przy ulicy Zwierzynieckiej. W ramach warsztatów dzieci poznały  podstawy programowania z grą ScottieGo i budowały krokodyle z klocków Lego WeDo, które później wprawiały w ruch.
            Dzieci w przerwie zajęć miały możliwość zabawy w inteligentnej piaskownicy i eksperymentowania w wirtualnej rzeczywistość.
Laboratorium to inicjatywa Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-sieciowego, którego celem jest pokazywanie jak nowoczesne technologie przydają się w edukacji. Więcej o Laboratorium na stronie http://edulab.pcss.pl/.

Bardzo serdecznie dziękujemy tacie Bianki za zorganizowanie wycieczki.

Dominika Kaczmarek

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.