SZKOŁA
UCZEŃ
RODZICE
Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

Laboratorium Szkoły Przyszłości

         9 czerwca dzieci z oddziału przedszkolnego wybrały się na warsztaty do Laboratorium Szkoły Przyszłości, które mieści się przy ulicy Zwierzynieckiej. W ramach warsztatów dzieci poznały  podstawy programowania z grą ScottieGo i budowały krokodyle z klocków Lego WeDo, które później wprawiały w ruch.
            Dzieci w przerwie zajęć miały możliwość zabawy w inteligentnej piaskownicy i eksperymentowania w wirtualnej rzeczywistość.
Laboratorium to inicjatywa Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-sieciowego, którego celem jest pokazywanie jak nowoczesne technologie przydają się w edukacji. Więcej o Laboratorium na stronie http://edulab.pcss.pl/.

            Bardzo serdecznie dziękujemy tacie Bianki za zorganizowanie wycieczki.

 

Dominika Kaczmarek

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.