Lidl Talenciaki

Nasza szkoła brała udział w kampanii społecznej, której organizatorem był Lidl, pod nazwą „Szkoły Pełne Talentów”. Akcja polegała na zbieraniu Talenciaków- specjalnych kuponów, za które można było odebrać nagrody w postaci sprzętu sportowego oraz dydaktycznego.

Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, ich krewnym oraz znajomym oraz pracownikom szkoły za zaangażowanie w zbieranie kuponów. Dzięki akcji zdobyliśmy 3300 punkty.

Dzięki tej ilości z szerokiego wachlarza nagród udało nam się uzyskać zgodnie z potrzebami określonymi przez rodziców, nauczycieli i uczniów.

Serdecznie dziękujemy, mając nadzieję, że takie zaangażowanie na stałe zagości w społeczności naszej szkoły również przy okazji innych akcji.