Galeria portetów mam wykonanych przez uczniów znajduje się w zakładce GALERIA
Poznań, dnia 19 maja 2020 r.
Szanowni Rodzice,

przekazuję Państwu dokumenty, z którymi należy zapoznać się przed podjęciem decyzji o powrocie dziecka do szkoły na zajęcia opiekuńczo- wychowawcze, w trakcie trwania pandemii COVID-19:

1.PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA NA TERENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 80 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W OKRESIE PANDEMII COVID-19
2. OŚWIADCZENIA RODZICÓW
3. ANKIETA

Po zapoznaniu się z treścią dokumentów proszę o przesłanie zwrotne na adres poczty szkoły sp80poznan@gmail.com skanu ankiety i podpisanych oświadczeń (w tytule prosimy wpisać ŚWIETLICA) lub przygotowane dokumenty, w zaklejonej opisanej hasłem ŚWIETLICA kopercie proszę o wrzucenie do skrzynki na korespondencję w przedsionku szkoły.
Prosimy o przesłanie odpowiedzi do 25 maja 2020r
Dyrektor szkoły po weryfikacji ankiet i w porozumieniu z organem prowadzącym przekaże informację (telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem dziennika elektronicznego) o decyzji dotyczącej przyjęcia dziecka na zajęcia opiekuńczo – wychowawcze w szkole w czasie reżimu sanitarnego.
Jednocześnie informuję, że w przypadku podjęcia przez Państwa decyzji o posłaniu dziecka na zajęcia w szkole w terminie późniejszym niż 1 czerwca, należy o tym fakcie poinformować Dyrektora Szkoły na 3 dni przed planowaną datą powrotu dziecka do placówki. Wraz z tą informacją należy przesłać skany ankiety oraz podpisane oświadczenia (w tytule prosimy wpisać ŚWIETLICA) lub wrzucić do skrzynki na korespondencję w przedsionku szkoły.

Aldona Rożnowska

Majsterkowo

11 i 18 lutego uczniowie klasy 1a i 3b odwiedzili Castoramę, by wziąć udział w warsztatach „Majsterkowo”. Ideą warsztatów jest m.in. rozwijanie u dzieci zdolności manualnych, pobudzanie wyobraźni, a także zwiększanie świadomości ekologicznej.

Każdy z uczestników otrzymał fartuszek, narzędzia oraz zestaw elementów elementów, aby zgodnie ze wskazówkami wykonać drewniane pojazdy. Wszystkie dzieci ochoczo przystąpiły do pracy. Zadanie nie było łatwe, ale sprawiło uczniom wiele radości. Duma i zadowolenie z wykonanych pięknych prac były bezcenne. Na zakończenie każdy otrzymał dyplom udziału w warsztatach oraz drobne upominki. Wszyscy zadowoleni opuszczali Castoramę trzymając w rękach samodzielnie wykonane prace.

Justyna Żukowska

Dorota Pietrzyk