Majsterkowo

11 i 18 lutego uczniowie klasy 1a i 3b odwiedzili Castoramę, by wziąć udział w warsztatach „Majsterkowo”. Ideą warsztatów jest m.in. rozwijanie u dzieci zdolności manualnych, pobudzanie wyobraźni, a także zwiększanie świadomości ekologicznej.

Każdy z uczestników otrzymał fartuszek, narzędzia oraz zestaw elementów elementów, aby zgodnie ze wskazówkami wykonać drewniane pojazdy. Wszystkie dzieci ochoczo przystąpiły do pracy. Zadanie nie było łatwe, ale sprawiło uczniom wiele radości. Duma i zadowolenie z wykonanych pięknych prac były bezcenne. Na zakończenie każdy otrzymał dyplom udziału w warsztatach oraz drobne upominki. Wszyscy zadowoleni opuszczali Castoramę trzymając w rękach samodzielnie wykonane prace.

Justyna Żukowska

Dorota Pietrzyk