Międzyszkolny Konkurs Matematyczny Klas 3

W dniu 15.05.2023 odbyły się szkolne eliminacje do Konkursu Matematycznego klas 3. Na podstawie rozwiązanych testów matematycznych dwie uczennice z klasy 3A zostały wybrane do dalszego etapu.

W dniu 22.05.2023 odbył się międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas 3, w którym wzięły udział 4 szkoły (w tym nasza). Uczniowie przez 60 minut rozwiązywali na auli szkolnej niebanalne zadania matematyczne, by później można było wyłonić niezwykle uzdolnionych finalistów.

Trzecie miejsce w tym konkursie zajęła uczennica ze Szkoły Podstawowej nr 7 – Zuzanna Kędzierska. Drugie miejsce zajął Daniel Salak ze Szkoły Podstawowej nr 78. Pierwsze miejsce zajęła nasza uczennica Zofia Michałowska. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy! Uczniowie, którzy wzięli udział w eliminacjach są wygranymi, ponieważ zostali wybrani jako najlepsze matematyczne umysły ze szkół na poziomie klas trzecich! Ogromne gratulacje!

Na zdjęciach możemy zobaczyć oficjalne rozpoczęcie konkursu, rozdanie nagród i pamiątkowe zdjęcie ze wszystkimi uczestnikami.

Zuzanna Ciesielska i Maria Gmerek-Ochocka

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERIA 2022/2023 >>>