Galeria portetów mam wykonanych przez uczniów znajduje się w zakładce GALERIA
Poznań, dnia 19 maja 2020 r.
Szanowni Rodzice,

przekazuję Państwu dokumenty, z którymi należy zapoznać się przed podjęciem decyzji o powrocie dziecka do szkoły na zajęcia opiekuńczo- wychowawcze, w trakcie trwania pandemii COVID-19:

1.PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA NA TERENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 80 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W OKRESIE PANDEMII COVID-19
2. OŚWIADCZENIA RODZICÓW
3. ANKIETA

Po zapoznaniu się z treścią dokumentów proszę o przesłanie zwrotne na adres poczty szkoły sp80poznan@gmail.com skanu ankiety i podpisanych oświadczeń (w tytule prosimy wpisać ŚWIETLICA) lub przygotowane dokumenty, w zaklejonej opisanej hasłem ŚWIETLICA kopercie proszę o wrzucenie do skrzynki na korespondencję w przedsionku szkoły.
Prosimy o przesłanie odpowiedzi do 25 maja 2020r
Dyrektor szkoły po weryfikacji ankiet i w porozumieniu z organem prowadzącym przekaże informację (telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem dziennika elektronicznego) o decyzji dotyczącej przyjęcia dziecka na zajęcia opiekuńczo – wychowawcze w szkole w czasie reżimu sanitarnego.
Jednocześnie informuję, że w przypadku podjęcia przez Państwa decyzji o posłaniu dziecka na zajęcia w szkole w terminie późniejszym niż 1 czerwca, należy o tym fakcie poinformować Dyrektora Szkoły na 3 dni przed planowaną datą powrotu dziecka do placówki. Wraz z tą informacją należy przesłać skany ankiety oraz podpisane oświadczenia (w tytule prosimy wpisać ŚWIETLICA) lub wrzucić do skrzynki na korespondencję w przedsionku szkoły.

Aldona Rożnowska

Mól Książkowy poleca...

Jowanka i gang spod Gilotyny

Katarzyna Wasilkowska

Jowanka właśnie wprowadziła się z tatą do mieszkania w nowym bloku i tęskni za mamą. Chociaż wcale się o to nie stara, wypadki same ją znajdują. Za chwilę pójdzie do nowej szkoły i ma nadzieję spotkać tam fajne koleżanki. Wprawdzie Jowanka nigdy się nie nudzi, ale przecież nic tak nie robi dobrze na samotność jak przyjaciółka.
Franek, Wawrzek i Tomaszek są najlepszymi kumplami. Lubią spędzać czas ze sobą, ale kończą się wakacje, a ich nie spotkała jeszcze żadna porządna przygoda. Siedzą akurat w swojej kryjówce i knują.
Czy przygoda może czyhać między kolorowymi blokami nowego deweloperskiego osiedla? Czy świeżo oddana nowoczesna szkoła może kryć podejrzane tajemnice, być miejscem ostrych potyczek, a czasem nawet obozem przetrwania? Czy fajne koleżanki to naprawdę lekarstwo na samotność? Komu można zaufać?
Jowanka i gang spod Gilotyny to opowieść o tym, że kiedy ma się dziewięć lat, dobrze jest zachowywać czujność, żeby nie przeoczyć przygody. Albo prawdziwego przyjaciela.