Galeria portetów mam wykonanych przez uczniów znajduje się w zakładce GALERIA
Poznań, dnia 19 maja 2020 r.
Szanowni Rodzice,

przekazuję Państwu dokumenty, z którymi należy zapoznać się przed podjęciem decyzji o powrocie dziecka do szkoły na zajęcia opiekuńczo- wychowawcze, w trakcie trwania pandemii COVID-19:

1.PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA NA TERENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 80 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W OKRESIE PANDEMII COVID-19
2. OŚWIADCZENIA RODZICÓW
3. ANKIETA

Po zapoznaniu się z treścią dokumentów proszę o przesłanie zwrotne na adres poczty szkoły sp80poznan@gmail.com skanu ankiety i podpisanych oświadczeń (w tytule prosimy wpisać ŚWIETLICA) lub przygotowane dokumenty, w zaklejonej opisanej hasłem ŚWIETLICA kopercie proszę o wrzucenie do skrzynki na korespondencję w przedsionku szkoły.
Prosimy o przesłanie odpowiedzi do 25 maja 2020r
Dyrektor szkoły po weryfikacji ankiet i w porozumieniu z organem prowadzącym przekaże informację (telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem dziennika elektronicznego) o decyzji dotyczącej przyjęcia dziecka na zajęcia opiekuńczo – wychowawcze w szkole w czasie reżimu sanitarnego.
Jednocześnie informuję, że w przypadku podjęcia przez Państwa decyzji o posłaniu dziecka na zajęcia w szkole w terminie późniejszym niż 1 czerwca, należy o tym fakcie poinformować Dyrektora Szkoły na 3 dni przed planowaną datą powrotu dziecka do placówki. Wraz z tą informacją należy przesłać skany ankiety oraz podpisane oświadczenia (w tytule prosimy wpisać ŚWIETLICA) lub wrzucić do skrzynki na korespondencję w przedsionku szkoły.

Aldona Rożnowska

Nowy Samorząd Uczniowski, czyli... Będziemy działać!!!

Od września 2019 roku w naszej szkole działa nowy Samorząd Uczniowski. Społeczność Osiemdziesiątki po wysłuchaniu programu kandydatów wybrała swoją reprezentację. Przewodniczącą SU została Paula Kanior z klasy 8b, jej zastępcą – Julia Świątek z 7b, a skarbnikiem Basia Głów – także z 7b. Wspierać prezydium będą także: Ola Deskur, Paulina Kanonik, Marta Słaboszewska oraz Zuzia Stachowiak z 8a. W poczcie sztandarowym reprezentować wszystkich uczniów będą: Weronika Hoff z 8a, Jagoda Dąbkiewicz oraz Antoni Neumann z 8b. Opiekę nad Samorządem sprawować będą w tym roku wychowawczynie klas ósmych – panie: Joanna Biegańska i Aleksandra Ratajewska.

Zapraszamy do współpracy!