Nowy Samorząd Uczniowski, czyli... Będziemy działać!!!

Od września 2019 roku w naszej szkole działa nowy Samorząd Uczniowski. Społeczność Osiemdziesiątki po wysłuchaniu programu kandydatów wybrała swoją reprezentację. Przewodniczącą SU została Paula Kanior z klasy 8b, jej zastępcą – Julia Świątek z 7b, a skarbnikiem Basia Głów – także z 7b. Wspierać prezydium będą także: Ola Deskur, Paulina Kanonik, Marta Słaboszewska oraz Zuzia Stachowiak z 8a. W poczcie sztandarowym reprezentować wszystkich uczniów będą: Weronika Hoff z 8a, Jagoda Dąbkiewicz oraz Antoni Neumann z 8b. Opiekę nad Samorządem sprawować będą w tym roku wychowawczynie klas ósmych – panie: Joanna Biegańska i Aleksandra Ratajewska.

Zapraszamy do współpracy!