Głosuj na projekt rejonowy
Boisko i plac zabaw przy SP80
5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

Pobierz pliki

PBO2020 - Jak głosować na nasz projekt?

1. Wejdź na stronę budzet.um.poznan.pl/glosowanie

2. Przejdź do projektów z kategorii: rejonowe - 5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

3. Zaznacz projekt V.12 - Boisko i plac zabaw przy SP80 i przejdź do dołu strony i kliknij Oddaj swój głos

4. Wypełnij dane i jeszcze raz kliknij Oddaj swój głos

Nowy Samorząd Uczniowski, czyli... Będziemy działać!!!

Od września 2019 roku w naszej szkole działa nowy Samorząd Uczniowski. Społeczność Osiemdziesiątki po wysłuchaniu programu kandydatów wybrała swoją reprezentację. Przewodniczącą SU została Paula Kanior z klasy 8b, jej zastępcą – Julia Świątek z 7b, a skarbnikiem Basia Głów – także z 7b. Wspierać prezydium będą także: Ola Deskur, Paulina Kanonik, Marta Słaboszewska oraz Zuzia Stachowiak z 8a. W poczcie sztandarowym reprezentować wszystkich uczniów będą: Weronika Hoff z 8a, Jagoda Dąbkiewicz oraz Antoni Neumann z 8b. Opiekę nad Samorządem sprawować będą w tym roku wychowawczynie klas ósmych – panie: Joanna Biegańska i Aleksandra Ratajewska.

Zapraszamy do współpracy!