SZKOŁA
UCZEŃ
RODZICE
Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z FIZYKI

                                  

    W ubiegłym miesiącu odbył się ogólnopolski konkurs z fizyki „ ALBUS” adresowany do uczniów kl. 7, w którym wzięło udział około 550 osób. Z naszej szkoły do konkursu zgłoszonych zostało 6 uczniów z kl. 7b i  2 uczniów z kl.7a.

Z ogromną radością informuję, że Mateusz Stałanowski z kl.7b został laureatem tego konkursu ,a

 Wiktoria Nodżak z kl. 7a  zdobyła wyróżnienie.

Konkurs polegał na rozwiązaniu zadań rachunkowych i problemowych z fizyki. Za dobrą odpowiedź uczeń uzyskiwał 1pkt., a za błędną punkty były odejmowane.


GRATULUJĘ !