Żyj tak, aby każdy kolejny dzień
był pełen przygód i wyjątkowy.
Wypełnij każdą mijającą chwilę tak,
aby we wspomnieniach dawała Ci dużo radości.
Czerp energię ze słońca,
kapiącego deszczu i uśmiechu innych.
Szukaj w sobie siły,
entuzjazmu i radości.
Pozostań dzieckiem i ciesz się dzieciństwem.

Wszystkiego najlepszego
życzą pracownicy
Szkoły Podstawowej nr 80
im. Kornela Makuszyńskiego w Poznaniu
Szanowni Rodzice,

wyraziliście Państwo wolę przysłania dzieci na konsultacje z nauczycielami na terenie szkoły. Proszę o wypełnienie ankiety i przesłanie jej skanu oraz podpisanych oświadczeń na pocztę internetową szkoły sp80poznan@gmail.com (w tytule proszę napisać „Konsultacje”) lub wrzucenie dokumentów do przygotowanej skrzynki na korespondencję z napisem KONSULTACJE w przedsionku szkoły do czwartku 28 maja 2020 roku. 
Dyrektor szkoły po weryfikacji ankiet i w porozumieniu z organem prowadzącym przekaże informację (telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem dziennika elektronicznego) o decyzji dotyczącej przyjęcia dziecka na konsultacje w szkole w czasie reżimu sanitarnego.
W piątek 29 maja 2020 roku zostanie przesłany harmonogram konsultacji.
Uczniowie korzystający z konsultacji na terenie szkoły biorą także udział w zdalnym kształceniu na odległość.
Jednocześnie informuję, że w przypadku podjęcia przez Państwa decyzji o posłaniu dziecka na konsultacje w szkole w terminie późniejszym niż 1 czerwca, należy o tym fakcie poinformować Dyrektora Szkoły , co najmniej jeden dzień przed planowaną datą konsultacji. Wraz z tą informacją należy przesłać skany ankiety oraz podpisane oświadczenia (w tytule prosimy wpisać Konsultacje) lub wrzucić do skrzynki na korespondencję w przedsionku szkoły. 

z poważaniem
Aldona Rożnowska
Dyrektor szkoły
Poznań, dnia 19 maja 2020 r. 
Szanowni Rodzice,

przekazuję Państwu dokumenty, z którymi należy zapoznać się przed podjęciem decyzji o powrocie dziecka do szkoły na zajęcia opiekuńczo- wychowawcze, w trakcie trwania pandemii COVID-19:

1.PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA NA TERENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 80 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W OKRESIE PANDEMII COVID-19
2. OŚWIADCZENIA RODZICÓW
3. ANKIETA

Po zapoznaniu się z treścią dokumentów proszę o przesłanie zwrotne na adres poczty szkoły sp80poznan@gmail.com skanu ankiety i podpisanych oświadczeń (w tytule prosimy wpisać ŚWIETLICA) lub przygotowane dokumenty, w zaklejonej opisanej hasłem ŚWIETLICA kopercie proszę o wrzucenie do skrzynki na korespondencję w przedsionku szkoły.
Prosimy o przesłanie odpowiedzi do 25 maja 2020r
Dyrektor szkoły po weryfikacji ankiet i w porozumieniu z organem prowadzącym przekaże informację (telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem dziennika elektronicznego) o decyzji dotyczącej przyjęcia dziecka na zajęcia opiekuńczo – wychowawcze w szkole w czasie reżimu sanitarnego. 
Jednocześnie informuję, że w przypadku podjęcia przez Państwa decyzji o posłaniu dziecka na zajęcia w szkole w terminie późniejszym niż 1 czerwca, należy o tym fakcie poinformować Dyrektora Szkoły na 3 dni przed planowaną datą powrotu dziecka do placówki. Wraz z tą informacją należy przesłać skany ankiety oraz podpisane oświadczenia (w tytule prosimy wpisać ŚWIETLICA) lub wrzucić do skrzynki na korespondencję w przedsionku szkoły. 

Z poważaniem
Aldona Rożnowska
Dyrektor szkoły

Parada sweterków


6 XII odbyła się w naszej szkole Parada Świątecznych Sweterków.

W auli szkolnej uczniowie z klas IV – VI zaprezentowali  wspaniałe świąteczne arcydzieła – sweterki.

Do konkursu przystąpiły następujące osoby: z klasy IV a Sandra Piechota, z IV b Weronika Idczak, Nicola Naderza i Karol Grzesiak, z Va Nicola Andrzejak,  Emilia Kinecka, Patrycja Madej, Idczak Mateusz, z Vb Barbara Głów oraz jeden sweterek praca zbiorowa, z VI a Aleksandra Deskur, Wiktoria Czepulonek, Hubert Grzesiak, Jakub

                           Kozłowski, Aleksandra Mielnki, Aleksandra Marcinek, z VIb Amelia Stanicka.                                                                  

Dziękujemy Wszystkim Rodzicom, Babciom i Dziadkom, którzy wspierali autorów w realizacji tych arcydzieł sweterkowych służąc pomocą i radą.

Zarówno komisja oceniająca sweterki jak i  dzieci i młodzież na widowni – wszyscy byliśmy zachwyceni tymi arcydziełami. Podziwialiśmy pomysły, wszelkie efekty świetlne i różnorodność zastosowanych materiałów. Parada Świątecznych Sweterków była pełna magii i czaru. Odbywała się w atmosferze wspaniałej zabawy i radości oraz gromkich braw widowni. Całej imprezie towarzyszyły występy wokalne młodzieży z klasy IV b – Magdalena Kamińska,  Oliwia Kokocińska, Patrycja Stałanowska,  Martyna Zacharek,  Dawid Stempniak, Paweł Mikołajczak i z klasy VIIa – Wiktoria Nodżak.

 

Komisja w składzie :        

         przewodniczący komisji Pan Dyrektor Tomasz Niedzielski, wiceprzewodnicząca komisji Pani Wicedyrektor Elżbieta Hakowska - Puchalska,  członek komisji Pan Zbigniew Macudziński

 mając niełatwe zadanie przyznała:

I miejsce Aleksandrze Deskur z klasy VI a,

II miejsce Aleksandrze  Marcinek z klasy VI a,

III miejsce Karolowi Grzesiakowi z klasy IV b.

Oprócz przyznanych trzech pierwszych miejscy wszyscy uczestnicy zostali obdarowani słodkimi upominkami.           

                                                                                   

Wszystkim Uczestnikom

serdecznie dziękuję

                                                                                    organizatorka konkursu  D.Szukała

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć