Parada sweterków

6 XII odbyła się w naszej szkole Parada Świątecznych Sweterków.

W auli szkolnej uczniowie z klas IV – VI zaprezentowali  wspaniałe świąteczne arcydzieła – sweterki.

Do konkursu przystąpiły następujące osoby: z klasy IV a Sandra Piechota, z IV b Weronika Idczak, Nicola Naderza i Karol Grzesiak, z Va Nicola Andrzejak,  Emilia Kinecka, Patrycja Madej, Idczak Mateusz, z Vb Barbara Głów oraz jeden sweterek praca zbiorowa, z VI a Aleksandra Deskur, Wiktoria Czepulonek, Hubert Grzesiak, Jakub

Kozłowski, Aleksandra Mielnki, Aleksandra Marcinek, z VIb Amelia Stanicka.

Dziękujemy Wszystkim Rodzicom, Babciom i Dziadkom, którzy wspierali autorów w realizacji tych arcydzieł sweterkowych służąc pomocą i radą.

Zarówno komisja oceniająca sweterki jak i  dzieci i młodzież na widowni – wszyscy byliśmy zachwyceni tymi arcydziełami. Podziwialiśmy pomysły, wszelkie efekty świetlne i różnorodność zastosowanych materiałów. Parada Świątecznych Sweterków była pełna magii i czaru. Odbywała się w atmosferze wspaniałej zabawy i radości oraz gromkich braw widowni. Całej imprezie towarzyszyły występy wokalne młodzieży z klasy IV b – Magdalena Kamińska,  Oliwia Kokocińska, Patrycja Stałanowska,  Martyna Zacharek,  Dawid Stempniak, Paweł Mikołajczak i z klasy VIIa – Wiktoria Nodżak.

Komisja w składzie :

przewodniczący komisji Pan Dyrektor Tomasz Niedzielski, wiceprzewodnicząca komisji Pani Wicedyrektor Elżbieta Hakowska - Puchalska,  członek komisji Pan Zbigniew Macudziński

mając niełatwe zadanie przyznała:

I miejsce Aleksandrze Deskur z klasy VI a,

II miejsce Aleksandrze  Marcinek z klasy VI a,

III miejsce Karolowi Grzesiakowi z klasy IV b.

Oprócz przyznanych trzech pierwszych miejscy wszyscy uczestnicy zostali obdarowani słodkimi upominkami.

Wszystkim Uczestnikom

serdecznie dziękuję