SPOTKANIE DLA RODZICÓW
PRZYSZŁOROCZNYCH KLAS PIERWSZYCH
ODBĘDZIE SIĘ W ŚRODĘ 24 CZERWCA 
O GODZINIE 17.00 W AULI SZKOŁY
Z A P R A S Z A M Y !

List Wielkopolskiego Kuratora Oświaty z okazji Dnia Dziecka:

AKTUALNOŚCI

Pasowanie na czytelnika

19 marca uczniowie klas pierwszych zostali pasowani na czytelników biblioteki naszej szkoły. Uroczystość odbyła się w bibliotece, a każdy uczeń otrzymał prezent w postaci książki „Pierwsze abecadło" w ramach kampanii „Mała książka – wielki człowiek” organizowanej przez Instytut Książki pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa (informacje na ten temat tutaj).