Pastorałka klasy I - III

10 stycznia klasy I-III wybrały się na do Sceny na Piętrze
na przedstawienie pt."Pastorałka". Młodzi artyści z Dziecięcego Zespołu Folklorystycznego " Cepelia- Poznań" w tanecznym klimacie przenieśli nas w góralskie klimaty bożonarodzeniowe. Zapoznali nas z tradycjami, jakie istniały przed laty, a być może i w niektórych w rodzinach góralskich do dziś. Dzieci jeszcze raz poczuły co jest prawdziwą istotą Bożego Narodzenia. Doceniliśmy kunszt młodych aktorów. Zachwyciły nas również piękne stroje ludowe, umiejętności wokalne i taneczne członków zespołu. Lidia Matyja

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.