Piernikowe szaleństwo

Grudzień to czas świątecznych przygotowań w naszej szkole. Samorząd Uczniowski(uczniowie klas ósmych)  zorganizował akcję dekorowania świątecznych pierników. Do wspólnej zabawy zaprosił Podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy „Sokoły”. Przygotowania rozpoczęły się już kilka dni wcześniej. Ósmoklasiści zamienili aulę szkolną w warsztat pracy, przygotowali pierniki, zadbali o oprawę muzyczną i słodki poczęstunek. Było naprawdę wesoło! Wszyscy dobrze się bawili, a dwie godziny wspólnej zabawy- minęły w oka mgnieniu.

Pierniki przypominały dzieła sztuki. Była to wspaniała przygoda i  niezwykłe doświadczenie. Niezwykłość i magia tego spotkania polegała chyba na tym, że Ci, którzy przyjęli nasze zaproszenie- zaakceptowali nas i spędzili miło czas (mamy nadzieję!). Życzylibyśmy sobie, aby to spotkanie stało się zalążkiem nowych znajomości, ciekawej współpracy, wspólnej zabawy.

Samorząd Uczniowski- uczniowie klas ósmych

Joanna Biegańska