Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

Pierwszy sukces naszych uczniów w nowym 2018/2019 roku szkolnym

   Z przyjemnością informuję, że Klaudia Przybył z kl. 8b  zajęła 1 miejsce w  konkursie miejskim „Miasto z energią” organizowanym przez Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Poznania w kategorii dla szkół podstawowych i gimnazjalnych.


Z naszej szkoły do konkursu przystąpiło 8 uczniów z kl. 8a i 8b, którzy zainspirowani przez p.Waszkowiak wykonali prace o tematyce związanej z odnawialnymi źródłami energii .


Dla zwycięzców czekają cenne nagrody, które zostaną wręczone podczas tegorocznego Poznańskiego Dnia Energii dnia 15 września, na scenie w Parku Kasprowicza przy Arenie.


We wrześniu będzie  również  wystawa nagrodzonych prac uczniów z 3 kategorii wiekowych  w holu  budynku Urzędu Miasta Poznania przy pl. Kolegiackim 17

 

Gratuluję !