Pierwszy sukces naszych uczniów w nowym 2018/2019 roku szkolnym

Z przyjemnością informuję, że Klaudia Przybył z kl. 8b  zajęła 1 miejsce w  konkursie miejskim „Miasto z energią” organizowanym przez Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Poznania w kategorii dla szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Z naszej szkoły do konkursu przystąpiło 8 uczniów z kl. 8a i 8b, którzy zainspirowani przez p.Waszkowiak wykonali prace o tematyce związanej z odnawialnymi źródłami energii .

Dla zwycięzców czekają cenne nagrody, które zostaną wręczone podczas tegorocznego Poznańskiego Dnia Energii dnia 15 września, na scenie w Parku Kasprowicza przy Arenie.

We wrześniu będzie  również  wystawa nagrodzonych prac uczniów z 3 kategorii wiekowych  w holu  budynku Urzędu Miasta Poznania przy pl. Kolegiackim 17

Gratuluję !