W czwartek 25 kwietnia zajęcia są odwołane z powodu akcji strajkowej. Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla niewielkiej grupy dzieci w godz. 7.30 - 11.00.

PODZIĘKOWANIE
My - nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 80 w Poznaniu - serdecznie dziękujemy Rodzicom naszych uczniów, którzy okazują nam zrozumienie i wsparcie w tych trudnych dla nas wszystkich chwilach. Przede wszystkim za dobre i mądre słowa, które podtrzymują nas na duchu.

Poczta walentynkowa

Dnia 4 lutego działanie rozpoczęła poczta Walentynkowa. Kartki będzie można wysyłać do dnia 12 lutego. Prosimy o dokładne adresowanie swoich walentynek tj. imię i nazwisko osoby do której wysyłamy oraz klasa. Skrzynka pocztowa została ustawiona na parterze przy sekretariacie. Zachęcamy wszystkich do wspólnej zabawy!