SZKOŁA
UCZEŃ
RODZICE
Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

Poetyckie potyczki "Recytujemy Pana Tadeusza" - wyniki

Dwudziestego drugiego lutego w naszej szkole doszło do poetyckich potyczek między uczniami klas czwartych, szóstych, siódmych i ósmych. Obdarzeni talentem recytatorskim śmiałkowie wychodzili na scenę, by przed komisją składającą się z nauczycieli języka polskiego, Anny Kalupy i Łukasza Kucharskiego, oraz opiekunki kółka teatralnego,  Anny Szymczak, pochwalić się znajomością wybranego przez siebie fragmentu „Pana Tadeusza”.

Po zakończonych recytacjach komisja stanęła przed trudnym wyborem. Niełatwo było wybrać grono zwycięzców. Niestety, podium ma tylko trzy miejsca, dlatego wyłoniono także uczniów, którzy zostali wyróżnieni. Zwycięzcy zostali obdarowani nagrodami książkowymi i drobnymi upominkami, natomiast  każdego ucznia recytującego fragment poematu obdarowano słodkościami i zakładkami do książek.

Oto laureaci konkursu:

    Miejsce I : Patrycja Madej z klasy VIa

    Miejsce II: Amelia Stanicka z klasy VIIb

    Miejsce III: Jagoda Twardowska z klasy IVa

 

    Wyróżnienia: Paula Kanior z klasy VIIb, Rafał Piechowicz z klasy VIa, Agata Stanicka i Celina Roszczenko z klasy IVa.

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych poetyckich potyczkach!

 

Anna Kalupa