Półkolonie letnie w SP80

Są jeszcze wolne miejsca na półkolonie

W szkole organizowane są dwa rodzaje półkolonii. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą półkolonii dla dzieci organizowanych stacjonarnie przez naszą placówkę.

1) Półkolonie miejskie  finansowane z budżetu Miasta Poznania

Półkolonie to oferta skierowana do dzieci uczących się w klasach I-III, których rodzice mieszkają w Poznaniu i tutaj rozliczają podatki. Przy zapisach wymagane będzie oświadczenie obojga rodziców o spełnieniu tych wymagań.

Będą trzy turnusy półkolonii;

I turnus od 5 do 9 lipca 2021 roku

II turnus od 12 do 16 lipca 2021 roku

III turnus od 19 do 23 lipca 2023 roku

Każde dziecko można zapisać na jeden turnus. Koszt pobytu na półkolonii to 500 zł. Większość - niemal dwie trzecie tej kwoty - pokryje Miasto, rodzice płacą 150 zł na konto szkoły: 15 1020 4027 0000 1102 1264 0472.

W ramach turnusu półkolonijnego, który potrwa 5 dni - od poniedziałku do piątku, jest przewidziana opieka wykwalifikowanych opiekunów przez 8 godzin dziennie w godzinach od 8.00 do 16.00. Oferta półkolonii obejmuje również wyżywienie w postaci dwóch posiłków - śniadań oraz obiadów.

O przyjęciu na miejskie półkolonie decyduje kolejność zgłoszeń. W zajęciach mogą wziąć udział również dzieci z niepełnosprawnościami.  Regulamin półkolonii w załączeniu (wkrótce).

2) Półkolonie finansowane przez Radę Osiedla Grunwald-Południe.

Będą dwa turnusy:

I turnus od 5 do 9 lipca 2021 roku

II turnus od 12 do 16 lipca 2021 roku.

Półkolonie organizowane są dla uczniów w wieku od 8 do 12 lat.