W czwartek 25 kwietnia zajęcia są odwołane z powodu akcji strajkowej. Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla niewielkiej grupy dzieci w godz. 7.30 - 11.00.

PODZIĘKOWANIE
My - nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 80 w Poznaniu - serdecznie dziękujemy Rodzicom naszych uczniów, którzy okazują nam zrozumienie i wsparcie w tych trudnych dla nas wszystkich chwilach. Przede wszystkim za dobre i mądre słowa, które podtrzymują nas na duchu.

Pomoc medyczna w klasie 2a i 2b

Pod koniec października klasy 2a i 2b brały udział w warsztatach udzielania pierwszej pomocy. Pani, która jest studentką ostatniego roku medycyny w bardzo przystępny sposób objaśniła w formie cwiczeń jak należy wezwać pomoc w przypadku koniecznosci, jak można pomóc osobie poszkodowanej. Ćwiczyły na sobie masaż serca oraz uczyły się prawidłowo układać ciało chorego.

Lidia Matyja
Ewa Szczepańska