SZKOŁA
UCZEŃ
RODZICE
Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

Potyczki Teatralne

Dnia 27 marca po raz pięćdziesiąty ósmy świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Teatru. W związku z tym wydarzeniem uczniowie klasy 4b wybrali się wraz z wychowawczynią, panią Anną Kalupą, do Zespołu Szkół nr 8 w Poznaniu, by wziąć udział w Potyczkach Teatralnych. 
Czwartoklasiści przygotowali występ pod tytułem "Na ratunek bajkom!", w którym zachęcali do czytania książek. 
Każdy uczeń klasy 4b brał czynny udział w spektaklu. Kornelia Adamska wcieliła się w Dobrą Wróżkę, Nikodem Barełkowski i Antonina Zgoła tworzyli nierozłączny duet Jasia i Małgosi, Paulina Dziarska wraz z Oliwią Gadomską były głosem rozsądku wyjaśniającym co stanie się z bajkowymi bohaterami, gdy nikt nie będzie czytał książek, Szymon Gromadzki, Julia Bernacka, Paweł Liszka, Karolina Lipińska, Vanessa Kasprzak i Kamil Ignasiak przybrali się w długie brody i czapki by wyglądać niczym krasnoludki, Michał Kalinowski był Strażnikiem Baśni wraz z asystującym mu Kacprem Kociałkowskim, natomiast Marta Talarowska grała opuszczoną w wieży Roszpunkę a Adrian Szajek Księcia z Bajki, którego nie oczekuje z utęsknieniem żadna księżniczka. 
Klasa 4b została bardzo dobrze oceniona przez jury. Otrzymaliśmy pamiątkowe dyplomy,maski teatralne i słodkie upominki. 


Anna Kalupa