SPOTKANIE DLA RODZICÓW
PRZYSZŁOROCZNYCH KLAS PIERWSZYCH
ODBĘDZIE SIĘ W ŚRODĘ 24 CZERWCA 
O GODZINIE 17.00 W AULI SZKOŁY
Z A P R A S Z A M Y !

List Wielkopolskiego Kuratora Oświaty z okazji Dnia Dziecka:

AKTUALNOŚCI

Powitanie Wiosny!

W miniony piątek, spragnieni wiosennego słońca,

w kolorowym i głośnym korowodzie,

próbowaliśmy odpędzić zimę i przywołać WIOSNĘ.

 

Wszyscy uczniowie klas pierwszych, drugich i trzeciej

w doskonałych humorach, przystrojeni na zielono i żółto,

z kolorowymi gaikami i instrumentami

robiąc wielki hałas przeszli ulicami Raszyna.

Żegnaj zimo – witaj wiosno ! :)

 

 

Więcej zdjęć w Galeria 2020/2021 >>>>