Termin: piątek 19 marca 2021 roku,
trzecia godzina lekcyjna godz. 9:50
Temat: Witaj wiosno!
Klasy: I – III
Cele :
Realizacja:
Organizatorzy:
Justyna Żukowska
Maria Gmerek - Ochocka