UCZEŃ

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.

VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

POZNAJCIE CZESŁAWA…….

Sala 213 (przyroda, biologia, geografia) wzbogaciła się o nowe pomoce dydaktyczne.

Są ładne, kolorowe i wzbudzają ogromne zainteresowanie uczniów. Największą popularnością cieszy się szkielet człowieka( model), któremu nadano imię: Czesław.

Oby wszystkie pomoce dydaktyczne cieszyły się taką popularnością jak On……

Joanna Biegańska

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.