Projekt badawczy „Dynia”

Od 10.10 do 31.10.2016r. dzieci z oddziału przedszkolnego realizowały

projekt badawczy „Dynia”.

Na początku stworzyliśmy siatkę wiedzy o dyni, a także listę pytań „Co chcielibyśmy wiedzieć o dyni?.

Kolejnym etapem naszych działań było sprawdzenie, co dynia ma w środku .

Stworzyliśmy w naszej sali kącik „Dyni” ,w którym dzięki pomocy rodziców

zgromadziliśmy różne rodzaje dyń i informacje o nich.

Wykorzystaliśmy zebrane w kąciku przyrodniczym dynie do różnych aktywności.

Tworzyliśmy różnego rodzaju prace plastyczne inspirowane tematem dyni.

Dzieci wzięły udział w konkursie pt: „Najpiękniejsza dynia”.

I MIEJSCE – Alessa Kędzierska

II MIEJSCE – Natalka Czapracka

III MIEJSCE – Nadia Targońska

WYRÓŻNIENIE – Staś Der

Wszystkie prace biorące udział w konkursie zostały nagrodzone

Na zakończenie projektu dzieci brały udział w zabawach inspirowanych

świętem Halloween.

Dominika Kaczmarek

Zapraszam do obejrzenia zdjęć.