Propozycja wyprawki do klasy pierwszej

Zawiera ona podstawowe elementy wyposażenia ucznia. O pozostałych elementach wyprawki każda wychowawczyni poinformuje Państwa na pierwszym zebraniu.

• Piórnik
  • Kredki: ołówkowe około 12 kolorów  i olejne (np. Bambino)
  • Farby: plakatowe
  • Zestaw pędzli
  • Temperówka
  • Gumka do mazania
  • 2 ołówki HB
  • Zielony długopis
  • Nożyczki z zaokrąglonymi czubkami
  • Klej w sztyfcie – 2 sztuki
  • Klej Magic
  • Linijka – 20 cm
  • Zeszyty 16 kartkowe – w kratkę 2 sztuki, w wąskie kolorowe linie 2 sztuki
  • Bloki rysunkowe: mały i duży
  • Blok techniczny
  • Zeszyt papierów kolorowych
  • Patyczki
  • Plastelina (+ woreczek strunowy na przechowywanie jej i w celu uniknięcia wysychania)
  • Sztywna teczka na gumkę A4 - 2 sztuki (jedna na prace plastyczne, druga na inne prace uczniów)
  • Strój sportowy w worku: obuwie sportowe z jasną podeszwą, krótkie spodenki, biała koszulka T-shirt, skarpetki antypoślizgowe
  • Strój galowy: biała bluzka/koszula, granatowe lub czarne wizytowe spodnie/spódniczka
  • Podręczniki i ćwiczenia do edukacji wczesnoszkolnej oraz języka angielskiego dzieci   otrzymają w szkole w pierwszych dniach nauki (podręczniki są wypożyczone z biblioteki szkolnej).

Każdy uczeń w szkole posiada własną szafkę odzieżową oraz miejsce na przechowywanie przyborów szkolnych i podręczników. Prosimy o podpisanie wszystkich przyborów i rzeczy dziecka.

Dziękujemy i zapraszamy do szkoły.