Głosuj na projekt rejonowy
Boisko i plac zabaw przy SP80
5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

Pobierz pliki

PBO2020 - Jak głosować na nasz projekt?

1. Wejdź na stronę budzet.um.poznan.pl/glosowanie

2. Przejdź do projektów z kategorii: rejonowe - 5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

3. Zaznacz projekt V.12 - Boisko i plac zabaw przy SP80 i przejdź do dołu strony i kliknij Oddaj swój głos

4. Wypełnij dane i jeszcze raz kliknij Oddaj swój głos

PRZEDSTAWIENIE DLA NIEZWYKŁYCH GOŚCI

19 maja 2017 roku uczniowie klas: 5a i 5b oraz kółka teatralnego Szkoły Podstawowej nr 80 w Poznaniu przygotowali przedstawienie dla Podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Sokoły”. Próby trwały kilka tygodni. Warto było jednak czekać; „Historia ziemniaka na wesoło” naprawdę się spodobała.

Po przyjemnościach duchowych przyszedł czas na te cielesne- zaprosiliśmy wszystkich na skromny poczęstunek.

Na koniec naszego niezwykłego spotkania uczniowie z Osiemdziesiątki przyjęli zaproszenie na spotkanie, które odbędzie się w siedzibie stowarzyszenia.

Dwie godziny spędzone razem były wspaniałą przygodą i doświadczeniem. Niezwykłość i magia tego spotkania polegała chyba na tym, że Ci, którzy przyjęli nasze zaproszenie- zaakceptowali nas i spędzili miło czas (mamy nadzieję!).

Życzylibyśmy sobie, aby takie spotkania wpisały się w historię naszej szkoły.

Joanna Biegańska

Ewa Iwaszkiewicz

Aleksandra Ratajewska

Uczniowie klasy 5a i 5b

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.