PRZEDSTAWIENIE DLA NIEZWYKŁYCH GOŚCI

19 maja 2017 roku uczniowie klas: 5a i 5b oraz kółka teatralnego Szkoły Podstawowej nr 80 w Poznaniu przygotowali przedstawienie dla Podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Sokoły”. Próby trwały kilka tygodni. Warto było jednak czekać; „Historia ziemniaka na wesoło” naprawdę się spodobała.

Po przyjemnościach duchowych przyszedł czas na te cielesne- zaprosiliśmy wszystkich na skromny poczęstunek.

Na koniec naszego niezwykłego spotkania uczniowie z Osiemdziesiątki przyjęli zaproszenie na spotkanie, które odbędzie się w siedzibie stowarzyszenia.

Dwie godziny spędzone razem były wspaniałą przygodą i doświadczeniem. Niezwykłość i magia tego spotkania polegała chyba na tym, że Ci, którzy przyjęli nasze zaproszenie- zaakceptowali nas i spędzili miło czas (mamy nadzieję!).

Życzylibyśmy sobie, aby takie spotkania wpisały się w historię naszej szkoły.

Joanna Biegańska

Ewa Iwaszkiewicz

Aleksandra Ratajewska

Uczniowie klasy 5a i 5b

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.