SZKOŁA
UCZEŃ
RODZICE
Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

PRZEDSTAWIENIE DLA NIEZWYKŁYCH GOŚCI

   

19 maja 2017 roku uczniowie klas: 5a i 5b oraz kółka teatralnego Szkoły Podstawowej nr 80 w Poznaniu przygotowali przedstawienie dla Podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Sokoły”. Próby trwały kilka tygodni. Warto było jednak czekać; „Historia ziemniaka na wesoło” naprawdę się spodobała.

Po przyjemnościach duchowych przyszedł czas na te cielesne- zaprosiliśmy wszystkich na skromny poczęstunek.

Na koniec naszego niezwykłego spotkania uczniowie z Osiemdziesiątki przyjęli zaproszenie na spotkanie, które odbędzie się w siedzibie stowarzyszenia.

Dwie godziny spędzone razem były wspaniałą przygodą i doświadczeniem. Niezwykłość i magia tego spotkania polegała chyba na tym, że Ci, którzy przyjęli nasze zaproszenie- zaakceptowali nas i spędzili miło czas (mamy nadzieję!).

Życzylibyśmy sobie, aby takie spotkania wpisały się w historię naszej szkoły.

 

                                                                        Joanna Biegańska

                                                                        Ewa Iwaszkiewicz

                                                                     Aleksandra Ratajewska

                                                                    Uczniowie klasy 5a i 5b 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.