Galeria portetów mam wykonanych przez uczniów znajduje się w zakładce GALERIA
Poznań, dnia 19 maja 2020 r.
Szanowni Rodzice,

przekazuję Państwu dokumenty, z którymi należy zapoznać się przed podjęciem decyzji o powrocie dziecka do szkoły na zajęcia opiekuńczo- wychowawcze, w trakcie trwania pandemii COVID-19:

1.PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA NA TERENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 80 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W OKRESIE PANDEMII COVID-19
2. OŚWIADCZENIA RODZICÓW
3. ANKIETA

Po zapoznaniu się z treścią dokumentów proszę o przesłanie zwrotne na adres poczty szkoły sp80poznan@gmail.com skanu ankiety i podpisanych oświadczeń (w tytule prosimy wpisać ŚWIETLICA) lub przygotowane dokumenty, w zaklejonej opisanej hasłem ŚWIETLICA kopercie proszę o wrzucenie do skrzynki na korespondencję w przedsionku szkoły.
Prosimy o przesłanie odpowiedzi do 25 maja 2020r
Dyrektor szkoły po weryfikacji ankiet i w porozumieniu z organem prowadzącym przekaże informację (telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem dziennika elektronicznego) o decyzji dotyczącej przyjęcia dziecka na zajęcia opiekuńczo – wychowawcze w szkole w czasie reżimu sanitarnego.
Jednocześnie informuję, że w przypadku podjęcia przez Państwa decyzji o posłaniu dziecka na zajęcia w szkole w terminie późniejszym niż 1 czerwca, należy o tym fakcie poinformować Dyrektora Szkoły na 3 dni przed planowaną datą powrotu dziecka do placówki. Wraz z tą informacją należy przesłać skany ankiety oraz podpisane oświadczenia (w tytule prosimy wpisać ŚWIETLICA) lub wrzucić do skrzynki na korespondencję w przedsionku szkoły.

Aldona Rożnowska

PRZEDSTAWIENIE DLA NIEZWYKŁYCH GOŚCI

19 maja 2017 roku uczniowie klas: 5a i 5b oraz kółka teatralnego Szkoły Podstawowej nr 80 w Poznaniu przygotowali przedstawienie dla Podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Sokoły”. Próby trwały kilka tygodni. Warto było jednak czekać; „Historia ziemniaka na wesoło” naprawdę się spodobała.

Po przyjemnościach duchowych przyszedł czas na te cielesne- zaprosiliśmy wszystkich na skromny poczęstunek.

Na koniec naszego niezwykłego spotkania uczniowie z Osiemdziesiątki przyjęli zaproszenie na spotkanie, które odbędzie się w siedzibie stowarzyszenia.

Dwie godziny spędzone razem były wspaniałą przygodą i doświadczeniem. Niezwykłość i magia tego spotkania polegała chyba na tym, że Ci, którzy przyjęli nasze zaproszenie- zaakceptowali nas i spędzili miło czas (mamy nadzieję!).

Życzylibyśmy sobie, aby takie spotkania wpisały się w historię naszej szkoły.

Joanna Biegańska

Ewa Iwaszkiewicz

Aleksandra Ratajewska

Uczniowie klasy 5a i 5b

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.