Głosuj na projekt rejonowy
Boisko i plac zabaw przy SP80
5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

Pobierz pliki

PBO2020 - Jak głosować na nasz projekt?

1. Wejdź na stronę budzet.um.poznan.pl/glosowanie

2. Przejdź do projektów z kategorii: rejonowe - 5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

3. Zaznacz projekt V.12 - Boisko i plac zabaw przy SP80 i przejdź do dołu strony i kliknij Oddaj swój głos

4. Wypełnij dane i jeszcze raz kliknij Oddaj swój głos

Przedstawienie Jasełkowe dla zaproszonych gości z Przedszkola nr 67 im. Marii Konopnickiej w Poznaniu.

Boże Narodzenie to czas magii i cudów - czas wyjątkowy, bowiem w tych szczególnych dniach spotykamy się z rodzinami i bliskimi przyjaciółmi, by podzielić się opłatkiem, złożyć sobie wspólnie życzenia, zasiąść do wspólnej świątecznej kolacji, zajadać się tradycyjnymi potrawami i wspólnie śpiewać kolędy.

4 stycznia dzieci z oddziału przedszkolnego przedstawiły jasełka dla przedszkolaków z pobliskiego przedszkola. Przybyłych gości powitała pani Ewa Iwaszkiewicz i zaprosiła do obejrzenia przedstawienia. Było wspólne śpiewanie kolęd, wspólne tańce w rytm pastorałki Arki Noego. Na zakończenie programu artystycznego dzieci z oddziału przedszkolnego otrzymały gromkie brawa a dzieci z przedszkola otrzymały upominki przygotowane przez uczniów klas 3 naszej szkoły.

Dominika Kaczmarek

Agnieszka Kowalska

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.