Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

Przedstawienie Jasełkowe dla zaproszonych gości z Przedszkola nr 67 im. Marii Konopnickiej w Poznaniu.

          Boże Narodzenie to czas magii i cudów - czas wyjątkowy, bowiem w tych szczególnych dniach spotykamy się z rodzinami i bliskimi przyjaciółmi, by podzielić się opłatkiem, złożyć sobie wspólnie życzenia, zasiąść do wspólnej świątecznej kolacji, zajadać się tradycyjnymi potrawami i wspólnie śpiewać kolędy.

         4 stycznia dzieci z oddziału przedszkolnego przedstawiły jasełka dla przedszkolaków z pobliskiego przedszkola. Przybyłych gości powitała pani Ewa Iwaszkiewicz i zaprosiła do obejrzenia przedstawienia. Było wspólne śpiewanie kolęd, wspólne tańce w rytm pastorałki Arki Noego. Na zakończenie programu artystycznego dzieci z oddziału przedszkolnego otrzymały gromkie brawa a dzieci z przedszkola otrzymały upominki przygotowane przez uczniów klas 3 naszej szkoły.

 

 

Dominika Kaczmarek

Agnieszka Kowalska

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.