Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

Przedstawienie wielkopostne

      

        

               W ostatni dzień zajęć lekcyjnych przed świętami wielkanocnymi, członkowie Kółka Biblijnego

„Ogródek świętego Franciszka” zaprosili uczniów z klas III – VI do obejrzenia montażu słowno-muzycznego „Krzyż Chrystusa”.

Wierzymy, że przedstawienie wprowadziło wszystkich w nastrój Drogi Krzyżowej Pana Jezusa i pomogło widzom lepiej przygotować się do Świąt Wielkiej Nocy.

     Alina Muszyńska

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.