Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

PRZEDSTAWIENIE WIELKOPOSTNE

 

                Członkowie Kółka Biblijnego ”Ogródek św. Franciszka” przygotowali dla uczniów klas III – VII przedstawienie o charakterze medytacyjno-pokutnym. Poprzez recytację wiersza Wojciecha Bąka „Droga Krzyżowa” starali się przybliżyć nam wydarzenia sprzed dwóch tysięcy lat. Chcieli pokazać, że również postawa współczesnego człowieka miała wpływ na bolesne doświadczenia Pana Jezusa. Wskazać na nasz udział w misterium Męki Pańskiej.

     Uczniowie i nauczyciele w ciszy i skupieniu obejrzeli spektakl. Mamy nadzieję, że słowa młodych aktorów zapadły choć trochę w ich serca.
                                                                                                            Alina Muszyńska

                                                                                      Ks. Łukasz Krawczyk

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.