Głosuj na projekt rejonowy
Boisko i plac zabaw przy SP80
5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

Pobierz pliki

PBO2020 - Jak głosować na nasz projekt?

1. Wejdź na stronę budzet.um.poznan.pl/glosowanie

2. Przejdź do projektów z kategorii: rejonowe - 5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

3. Zaznacz projekt V.12 - Boisko i plac zabaw przy SP80 i przejdź do dołu strony i kliknij Oddaj swój głos

4. Wypełnij dane i jeszcze raz kliknij Oddaj swój głos

PRZEDSTAWIENIE WIELKOPOSTNE

Członkowie Kółka Biblijnego ”Ogródek św. Franciszka” przygotowali dla uczniów klas III – VII przedstawienie o charakterze medytacyjno-pokutnym. Poprzez recytację wiersza Wojciecha Bąka „Droga Krzyżowa” starali się przybliżyć nam wydarzenia sprzed dwóch tysięcy lat. Chcieli pokazać, że również postawa współczesnego człowieka miała wpływ na bolesne doświadczenia Pana Jezusa. Wskazać na nasz udział w misterium Męki Pańskiej.

Uczniowie i nauczyciele w ciszy i skupieniu obejrzeli spektakl. Mamy nadzieję, że słowa młodych aktorów zapadły choć trochę w ich serca.

Alina Muszyńska

Ks. Łukasz Krawczyk

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.