Przygotowania do Świąt Wielkanocnych w oddziale przedszkolnym

W ostatnich dniach sala oddziału przedszkolnego zamieniła się w prawdziwą pracownię plastyczną. Dzieci przygotowywały koszyczki oraz dekoracje wielkanocne z wykorzystaniem farb marmurkowych. Nowa technika pozwoliła zaobserwować zjawisko mieszania barw, rozwijać kreatywność dzieci oraz przyniosła niesamowicie dużo radości.
         Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych dzieci wraz z wychowawczyniami życzą Państwu dużo radości, spokoju, pogody ducha oraz życzliwości. Zdrowych Spokojnych Świąt!

Zapraszam do obejrzenia zdjęć
Agnieszka Kowalska