SZKOŁA
UCZEŃ
RODZICE
Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

Reprezentacja 80-tki wzięła udział w VI edycji "Horyzontów Matematyki"

Dnia 15. marca br. uczniowie klasy 8a: Wiktoria Nodżak, Kacper Czernik, Mateusz Poczta oraz Marcin Siergiej wzięli udział w Wojewódzkim konkursie  "Horyzonty Matematyki", organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 67 w Poznaniu oraz Wydział Matematyki i Informatyki UAM.

Uczestników oraz gości przywitali Pani Dyrektor SP nr 67 Beata Celczyńska, Pani Maria Jedlińska – Pyssa, Dyrektor Wydziału Nadzoru Pedagogicznego Kuratorium Oświaty w Poznaniu i Pan dr. Roman Czarnowski, Dziekan WMiI UAM.

Konkurs rozpoczął wykład mgr Moniki Haufy, którego tematem były "Bryły obrotowe". Ponad 200 uczniów z całej Wielkopolski w ciszy i skupieniu wysłuchało prelekcji w auli uniwersyteckiej WMiI. Następnie uczniowie rozwiązywali test dotyczący nowo zdobytej wiedzy. Podczas oczekiwania na wyniki uczniowie wzięli udział w warsztatach z origami.

Mimo tego, że nie udało nam się zająć miejsca na podium czas spędzony na "Horyzontach Matematyki" można uznać za wykorzystany w dwustu procentach :) Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz słodkie upominki. 

Warto dodać, że konkurs ten został objęty honorowym patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego oraz Wielkopolskiego Kuratora Oświaty w Poznaniu.

Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję "Horyzontów Matematyki".
 
Julia Hybiak