Sacratissimo Cordi Polonia Restituta - Najświętszemu Sercu Polska Odrodzona

Uczniowie naszej Szkoły z klas 4 – 6 wzięli udział w VI edycji konkursu plastycznego Sacratissimo Cordi Polonia Restituta (Najświętszemu Sercu Polska Odrodzona). Tegoroczny temat pracy brzmiał: „Poznań był zawsze wierny Bogu i Ojczyźnie. Przypomnijmy mieszkańcom naszego miasta, jak wyglądał Pomnik Wdzięczności”.

5 listopada jury konkursu ogłosiło wyniki. Podobnie jak w latach ubiegłych i tym razem szczęście nas nie opuściło. Wśród nagrodzonych są nasze dzieci:

1 miejsce Łukasz Gulik z kl. 6a, oraz wyróżnienia: Paweł Liszka z kl. 5b, Weronika Idczak z kl. 6b oraz Julia Siwiak z kl. 4!

Sukces całej czwórki jest ogromny, ponieważ w konkursie wzięło udział 29 szkół z całej Wielkopolski!

Laureaci odebrali dyplomy i nagrody 11 listopada w auli Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu podczas uroczystego koncertu z okazji Święta Niepodległości.

Serdecznie gratulujemy!!!