Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

Słodycze dla Domu Dziecka nr 2 w Poznaniu

Każdy gest, nawet najdrobniejszy…. zmienia świat, czyjś świat.

 

 

      Trwająca przez 5 dni zbiórka słodyczy dla młodych mieszkańców Domu Dziecka przyniosła naprawdę obfite plony! Uczniowie podzielili się całą gamą słodkości: cukierki, gumy do żucia, batoniki, wafelki, przeróżne ciasteczka, ptasie mleczko, czekolady małe          i duże, zajączki czekające na schrupanie i jeszcze, jeszcze więcej….

Cały 5-cio dniowy „słodki dorobek” udało się zapakować do 10 siatek, a po ich zważeniu okazało się że ciężar jest niemały – przeszło 27 kg!

Wszystkim uczniom i ich rodzicom, którzy zaangażowali się w akcję składamy serdeczne podziękowania. Dzięki Wam nasi młodzi przyjaciele będą mieli święta i radośniejsze              i słodsze!

                                                                                              Katarzyna Małecka

                                                                                               Alina Muszyńska

                                                                                               Ks. Łukasz Krawczyk