Śniadanie daje moc

śniadanie daje moc

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia.

Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki,

lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy.

To najlepszy start w nowy dzień!

Dlatego powstał program edukacyjny: Śniadanie Daje Moc.

Po raz kolejny weźmiemy w nim udział.

8 listopada 2017 roku uczniowie klas nauczania wczesnoszkolnego,

obchodzić będą Dzień Śniadanie Daje Moc.

Utworzą w salach Kluby Śniadaniowe gdzie wspólnie przygotują i spożyją zdrowe śniadanie,

a w czasie zajęć edukacyjnych, poznają cenne informacje,

na temat zasad zdrowego odżywiania

oraz  roli prawidłowego żywienia.

sniadanie daje moc 1

Justyna Żukowska