UCZEŃ

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.

VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

Śniadanie daje moc

W ramach udziału w programie „Śniadanie daje moc”

8 listopada nauczyciele wspólnie z uczniami omówili zasady

zdrowego odżywania oraz zachowania higieny podczas przygotowywania posiłków.

Następnie przystąpili do tworzenia smacznych, kolorowych i

zdrowych kanapek z przyniesionych produktów spożywczych.

Tak przygotowane śniadanie uczniowie zjadali z wielkim apetytem.

Wspólne przygotowywanie śniadania okazało się świetną zabawą dla wszystkich uczniów,

a ponadto okazją do pogłębienia wiedzy na temat istoty śniadań w diecie ucznia.

Była to również okazja do integracji zespołu klasowego,

a także lekcja kulturalnego spożywania posiłków.

Organizotorzy:

Dorota Pietrzyk

Justyna Żukowska

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.