Spotkanie pracowników szkoły z okazji Świąt Bożego Narodzenia

15 grudnia 2023 r. w auli odbyło się spotkanie pracowników naszej szkoły w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia. W uroczystości wzięli także udział emerytowani nauczyciele, dla których była to kolejna okazja do wspomnień, wzruszeń i rozmów. Spotkanie rozpoczęło przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy 3a i 3b, które przybliżało polskie tradycje Świąt Bożego Narodzenia. Całość wieńczył wspólny śpiew kolędy „Pójdźmy wszyscy do stajenki”. Swoją grą ubogaciły słuchaczy dzieci grające na flażoletach.

Po przedstawieniu wszystkim zebranym życzenia świąteczne złożyła Pani Dyrektor oraz przedstawiciele samorządu szkolnego. Wszyscy otrzymali drobne upominki przygotowane przez uczniów. Delikatne dźwięki kolęd towarzyszące spotkaniu wprowadzały w świąteczny nastrój i przypominały, że pełne ciepła i miłości Święta Bożego Narodzenia zbliżają się bardzo szybko.

Katarzyna Maciejewska

Więcej zdjęć w GALERIA 2023/2024 >>>