SZKOŁA
UCZEŃ
RODZICE
Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

Spotkanie z koszykówką klas 2a i 2b

16 października  klasy  2a i 2b uczestniczyły w spotkaniu zorganizowanym przez dwie sportsmenki ( mamę i babcię)  Stasia D. z klasy 2a. Było to dwugodzinne spotkanie, w którym panie w zabawnej formie pokazały historię małej Kasi, która miała marzenie i konsekwentnie je realizowała. Panie starały się dopingować dzieci do osiągania sukcesu. Przedstawiły znanych sportowców, sławnych ludzi ze świata filmu, którzy drogę do sukcesu mieli bardzo trudną. Całe zajęcia były ukierunkowane na słowa: "Nieważne ile razy Ci się nie uda. Nieważne ile razy poniesiesz porażkę. Ważne ile razy podniesiesz się po tej porażce i pójdziesz dalej." Dzieci uczyły się kozłować, rzucać do kosza, robić uniki, rywalizowały ze sobą uczestnicząc w zawodach. po obejrzeniu medali Pani Kasi oraz dyplomów, obie klasy otrzymały od pań puchary, oraz słodkie upominki.


Lidia Matyja
Ewa Szczepańska