W czwartek 25 kwietnia zajęcia są odwołane z powodu akcji strajkowej. Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla niewielkiej grupy dzieci w godz. 7.30 - 11.00.

PODZIĘKOWANIE
My - nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 80 w Poznaniu - serdecznie dziękujemy Rodzicom naszych uczniów, którzy okazują nam zrozumienie i wsparcie w tych trudnych dla nas wszystkich chwilach. Przede wszystkim za dobre i mądre słowa, które podtrzymują nas na duchu.

Spotkanie z koszykówką klas 2a i 2b

16 października  klasy  2a i 2b uczestniczyły w spotkaniu zorganizowanym przez dwie sportsmenki ( mamę i babcię)  Stasia D. z klasy 2a. Było to dwugodzinne spotkanie, w którym panie w zabawnej formie pokazały historię małej Kasi, która miała marzenie i konsekwentnie je realizowała. Panie starały się dopingować dzieci do osiągania sukcesu. Przedstawiły znanych sportowców, sławnych ludzi ze świata filmu, którzy drogę do sukcesu mieli bardzo trudną. Całe zajęcia były ukierunkowane na słowa: "Nieważne ile razy Ci się nie uda. Nieważne ile razy poniesiesz porażkę. Ważne ile razy podniesiesz się po tej porażce i pójdziesz dalej." Dzieci uczyły się kozłować, rzucać do kosza, robić uniki, rywalizowały ze sobą uczestnicząc w zawodach. po obejrzeniu medali Pani Kasi oraz dyplomów, obie klasy otrzymały od pań puchary, oraz słodkie upominki.


Lidia Matyja
Ewa Szczepańska