Głosuj na projekt rejonowy
Boisko i plac zabaw przy SP80
5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

Pobierz pliki

PBO2020 - Jak głosować na nasz projekt?

1. Wejdź na stronę budzet.um.poznan.pl/glosowanie

2. Przejdź do projektów z kategorii: rejonowe - 5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

3. Zaznacz projekt V.12 - Boisko i plac zabaw przy SP80 i przejdź do dołu strony i kliknij Oddaj swój głos

4. Wypełnij dane i jeszcze raz kliknij Oddaj swój głos

Spotkanie z koszykówką klas 2a i 2b

16 października  klasy  2a i 2b uczestniczyły w spotkaniu zorganizowanym przez dwie sportsmenki ( mamę i babcię)  Stasia D. z klasy 2a. Było to dwugodzinne spotkanie, w którym panie w zabawnej formie pokazały historię małej Kasi, która miała marzenie i konsekwentnie je realizowała. Panie starały się dopingować dzieci do osiągania sukcesu. Przedstawiły znanych sportowców, sławnych ludzi ze świata filmu, którzy drogę do sukcesu mieli bardzo trudną. Całe zajęcia były ukierunkowane na słowa: "Nieważne ile razy Ci się nie uda. Nieważne ile razy poniesiesz porażkę. Ważne ile razy podniesiesz się po tej porażce i pójdziesz dalej." Dzieci uczyły się kozłować, rzucać do kosza, robić uniki, rywalizowały ze sobą uczestnicząc w zawodach. po obejrzeniu medali Pani Kasi oraz dyplomów, obie klasy otrzymały od pań puchary, oraz słodkie upominki.

Lidia Matyja
Ewa Szczepańska